“2009’un ilk mesai sonrasi’nda birlikteydik”

mesaisonrasi2İki ayda bir mesai sonrasında buluşup yiyip içip, sohbet edip, eğlenen insanlar topluluğu mantığıyla birbirini tanıyan, tanımayan insanları aynı ortamda buluşturan mesai sonrasi’nin Şubat ayı buluşmasını dün akşam gerçekleştirdik.

Katılım beklenenin üzerinde olunca, alan nedeniyle biraz sıkıştık… Merak etmeyin, bir dahaki buluşma için biraz daha geniş bir alan ayarladık bile!

mesai018MediaCat Kitapları’nın desteği ile bir mesai sonrasi katılımcısına “Nasıl Mutlu Olunur” adlı kitabı hediye ettik. Şubay ayı mesai sonrası’nın talihli kişisi Sinem oldu! Her ne kadar Sinem’in şansı kıskanılsa ve kitap diğer katılımcılar tarafından ele geçirilmeye çalışılsa da O mücadeleyi elden bırakmadı ve kitabı eve götürmeyi başarabildi:)

Biz de etkinlik organizatörü ve fistikyesili.com yazarları olarak elbette oradaydık. Katılımcılardan ismini hatırladıklarımın tamamını aşağıda paylaşıyorum.

Aşkın Bostancıoğlu
Ayşe Pişgin
Banu Adıyaman – Kapital Medya / Banuadiyaman.blogspot.com
Canan Özkal – Doğan Medya
Efe Erdoğru – Superteklif.com / Erdogru.net
Emre Sezgin – Tatilsepeti.com
mesai Evren Korcum
Fatih Taşkıran – Lotus Medya / Fatihtaskiran.com / Manhem.org
Fırat Kemaloğlu – Belgeturk
Gül Yıldız – Evyap
Mahir Orat
Mehmet Cihangir – Devefor.com / Webgirisim.com / Codart.com.tr
Mert Eren
Mustafa Kemal Temel – Superteklif.com / Kemaltemel.com
Müjgan Harbili – Euromessage / Mujganharbili.com
Nermin – Doğuş İnşaat Grubu
mesai02 Ömer Enis / Omerenis.wordpress.com
Özkan Altuner / Orangeplus.net
Sergül Sungur – Koliba Film
Serkan Gündüz – Superteklif.com / Serkangunduz.com
Sibel Şen – Aygaz
Sinem Sünör Kutlu – Bersay
Umut Cam
Volkan Yılmaz – Blog.wolkanca.com

Eğer bir Facebook hesabını varsa ve mesai sonrasi grubuna katılmak isterseniz, buradan üyelik başvurusunda bulunabilirsiniz.

mesai021 mesai022 mesai023 mesai026 mesai029

About Ekin Acar Ulukok

1981 yılında İzmir’de doğdum ve 2004 yılında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun oldum. Lise ve üniversite yıllarında İngilizce, Almanca ve İtalyanca öğrendim. Bolca mesai harcayacağım profesyonel yaşama, AFM Sinemaları pazarlama departmanında başladım. Teknoloji Holding’de, web ve mobil alandaki yüzlerce yerli-yabancı proje başvurusu arasından en iyilerini bulup hayata geçirmek ve bu projelerin tüm pazarlama & PR faaliyetlerini koordine etmek için çalıştım. TTNET’te interaktif medya bölümünün doğru şekilde kurulup büyümesi, Turkcell Global Bilgi‘de Türkiye’nin lider markalarına dijital dünyada yön göstermek adına mesai yapıyorum. Seyahat etmek, fotoğraf çekmek, Fistikyesili.com‘da blog yazmak ve müzik dinlemek gibi hobiler edindim. Pazarlama, dijital pazarlama, sosyal medya, lokasyon bazlı pazarlama ve blog yazarlığı üzerine konuşmalar yapıyor, eğitimler veriyorum.

3 Yanıt to ““2009’un ilk mesai sonrasi’nda birlikteydik””

  1. Süper güzel bir gece idi beklenin üzerinde katılım olması nedeni ile mekan sıkıntısı oldu ama bir daha olmıyacagından emınım. Gecenin dogum günü çocuğu olarak tarafıma gösterilen ilgi için fıstıkyeşili.com’a teşekkür ederim. Biraz önce Nisan ayında düzenlenecek olan organizasyona katılacağımı bildiridim Facebook üzerinden. O gece sağlık sorunları ile alkol alamamıştım ama nisan ayında acısını çıkaracağım

  2. Bi dahakini kaçırmıyacammm, eğlenmişe benziyonuzz:)

Trackbacks/Pingbacks

  1. 3H hareketi sohbetleri | Blog Wolkanca - 7 Şubat 2009

    […] satacağım bu bilgisayarı. Bir de fare aldım üzerinde numaralar var ilginç bir şey. Bu arada FıstıkYeşili’nin düzenlediği Mesai sonrası isimli etkinliğe de katıldım. Bunu okuyanlar bunları […]

Yorum Yaz

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: