“Yarın 4K – Kız Kıza Kahve Keyfi’nde buluşuyoruz:)”

4kocak00332 ayda bir gerçekleştirdiğimiz 4K – Kız Kıza Kahve Keyfi’nin ikinci buluşması için geri sayım başladı. Cuma akşamı Taksim Zade Cafe’de saat 7’de başlayıp 11.00’a kadar sürecek olan 4K’ya, bu zaman dilimi arasında istediğiniz saatte katılabilirsiniz, tabii bayan olmanız kaydıyla…

Etkinliğe katılacak arkadaşlar, istediği tüm kız arkadaşlarını davet edebilir, bu vesileyle biz de sizin çevrenizdeki arkadaşlarınızla tanışmış oluruz.

Katılanlar ve yazıyı okuyanlar hatırlayacaktır, geçtiğimiz 4K havaların soğukluğu ve bazı katılımcıların iş yoğunluğundan ötürü son dakika iptali yapmasına rağmen çok keyifliydi. 4K’ya katılan hiçkimse, masadaki insanların tümünü birden tanımıyordu; yani herkes yeni birileriyle tanışmak ve konuşmak durumunda kaldı.

Bayanlara özel sıcakkanlılıktan olsa gerek hemen yeni arkadaşlıklar kuruldu. Eğlenceli sohbet ortamları oluştu. En güzeli de gecenin sonunda herkesin yüzünde kocaman bir gülümsemeyle ayrılmasıydı. Bu da benim bir sonraki etkinliği düzenlemem için yeterli bir sebep oldu. Ve işte yeni buluşmanın da zamanı geldi çattı.

4kocak00321Geçtiğimiz buluşmada Burcu’nun sorduğu soruyu cevaplamak için çeşitli senaryolar üretmiş ve bunu yaparken de çok eğlenmiştik. Bu buluşmada da Burcu’dan aynı yaratıcılığı bekliyoruz açıkcası:)

Katılımcıların aradaki bağlantının daim olmasını istemesi üzerine geçtiğimiz buluşmadan sonra, hem Google’da hem de Facebook’ta etkinlik için birer grup oluşturmuştum. Dilerseniz bu gruplara üye olarak etkinlikler hakkında ayrıntılı bilgi alabilir ve üyelerle iletişime geçebilirsiniz.

Yarın akşamki buluşmada bir de küçük sürprizimiz olacak. Katılımcılardan biri MediaCat Yayınları’ndan bir kitap kazanacak. Peki bu kişi kim olacak? İşte o kısmı da  etkinliğe katıldığınızda öğreneceksiniz…

Gerçekten pozitif enerji yüklü ve çok hoş bir buluşma olacağına inanıyorum. Cuma akşamı Taksim Zade Cafe’de görüşmek üzere:)

Zade Cafe’ye nasıl gidilir?

zadecafe
Taksim Zade Cafe

İstiklal’de Benetton’ın karşı sokağından yani Mc Donalds’ın yanındaki sokaktan içeri girin ve dümdüz ilerleyin. Sokak sona erdiğinde sola dönerek karşınıza çıkan ara sokağa girerek dümdüz ilerleyin.

Saint Pulcherie Fransız Lisesi karşısında, sokağın sol tarafında Zade Cafe’yi göreceksiniz. Buluşma cafenin üst katında gerçekleştirilecek.

Adres: Katip Çelebi Mah. Çukurluçeşme Sk. No: 18 Taksim / Beyoglu

Tel: 0212 244 81 47

Küçük ve şirin bir yer tanımına fazlasıyla uyduğundan, bulmakta zorluk çekmemeniz veya önünden geçip gitmemeniz için cafenin dışarıdan çekilmiş bir fotoğrafını yanda paylaşıyorum.

About Ekin Acar

With work experience as a marketing professional for fifteen years, my experience has been in different sectors such as start-up, entertainment, retail, technology and telecommunication companies. This experience provides me with a fundamental understanding of how marketing is successful in different contexts. Moreover, I am passionate about my profession, this passion has led me to be awarded for my work.

4 Yanıt ““Yarın 4K – Kız Kıza Kahve Keyfi’nde buluşuyoruz:)””

  1. Canım gelemedim bu seferkine affet lütfen, nasıl geçti detaylarını bekliyoruz senden 😉

  2. Yaaa ben İstanbul’da yaşamak istiyorum, haksızlık buuuu:(((

  3. Nermin keşke gelseydin… 2-Chic‘in biri eksikken nasıl tam olacak bu kahve keyfi?:)

  4. Cnm maalesef bu sefer ben gelemiyoruum.Uzun zamandır görüşmediğim arkadaşlarıma söz vermişttim.
    Sorry :(:(

Yorum Yaz

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: