“Elder Scrolls III: Morrowind Theme”

Çok önceleri oyun müzikleri hakkında birşeyler karalamıştım hatırlıyorum. Orada da bahsettiğim gibi kesinlikle en başarılı oyun müziği besteleyenlerden bir tanesi de Jeremy Soule. Icewind Dale’den KotOR’a, Morrowind’den Oblivion’a kadar başında saatlerimi hiç düşünmeden harcadığım yapımların müziklerini hazırlamıştır kendisi ve bu başarılı müziklerle oyunlara olan bağlılığımı da arttırmıştır.

Az önce nette gezerken bulduğum Elder Scrolls III: Morrowind’in ana temasının ne kadar titizlikle hazırlandığını ve yağmurun ele geçirmeye başladığı şu İstanbul gününü ne kadar güzelleştirdiğini görünce sizlerle paylaşmak istedim. Bana Cyrodiil’de çok fazla takıldığımı, artık Vvardenfell’e geri dönmem gerektiğini hatırlatan bu güzel şarkıyla herkese iyi günler…

About Özkan Ulukök

As a self-driven Human Resources Professional, able to work effectively with a wide range of employees, as proven by a track record of working in colleges, global companies of FMCG, as well as the energy and retail sectors. Passionate about learning and development, motivated to support stakeholders, and peers.

No comments yet... Be the first to leave a reply!

Yorum Yaz

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: