“Elder Scrolls III: Morrowind Theme”

Çok önceleri oyun müzikleri hakkında birşeyler karalamıştım hatırlıyorum. Orada da bahsettiğim gibi kesinlikle en başarılı oyun müziği besteleyenlerden bir tanesi de Jeremy Soule. Icewind Dale’den KotOR’a, Morrowind’den Oblivion’a kadar başında saatlerimi hiç düşünmeden harcadığım yapımların müziklerini hazırlamıştır kendisi ve bu başarılı müziklerle oyunlara olan bağlılığımı da arttırmıştır.

Az önce nette gezerken bulduğum Elder Scrolls III: Morrowind’in ana temasının ne kadar titizlikle hazırlandığını ve yağmurun ele geçirmeye başladığı şu İstanbul gününü ne kadar güzelleştirdiğini görünce sizlerle paylaşmak istedim. Bana Cyrodiil’de çok fazla takıldığımı, artık Vvardenfell’e geri dönmem gerektiğini hatırlatan bu güzel şarkıyla herkese iyi günler…

About Özkan Ulukök

1977 yılında Ankara'da doğdum. ama yaşamımın büyük bir kısmı daha bir yaşına gelmeden taşındığımız İzmir'de geçti. 1999 yılında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldum. Burada önce 2002'de yüksek lisansımı zorlu bir süreç sonunda 2009'da da doktoramı tamamladım. Doktora tezim Marka Değeri üzerine oldu. 2004'e kadar Ege İletişim Reklamcılık Bölümü'nde Araştırma Görevlisi olarak Reklam Yazarlığı, Yaratıcı Düşünce, Marka Değeri konuları üzerinde çalıştım. İstanbul'a gelişimle özel bir akademide geçen eğitmenlik tecrübesinden sonra 2007-2011 arasında Shell & Turcas Petrol'de Eğitim Uzmanı olarak, 2011-2015 arasında da Imperial Tobacco Türkiye İK departmanında Eğitim ve Gelişim Yöneticisi olarak çalıştım. 2015'den beri Şişecam Paşabahçe Mağazaları İK departmanında Eğitim ve Gelişim Yöneticisi olarak görev yapıyorum. Seyahat etmek, fırsat buldukça bol bol PC,PS3,iPad farketmez oyun oynamak, sinema, kitap, müzik, elbette fistikyesili.com'da blog yazmak ve bunları paylaşmak gibi hobilere sahibim. Evliyim ve üç kedim var :)

No comments yet... Be the first to leave a reply!

Yorum Yaz

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: