“Fikirlerini paylaşan okurlarımıza teşekkürler!”

Fıstık gibi yazılar sözüyle yola çıktığımız Fistiyesili.com sayfalarında 2008’den bu yana yaşama, teknolojiye, kültür sanata, kitaplara ve içimizden geçen, aklımıza takılan daha başka pek çok konuya dair yazılarımızı yayınlıyoruz. Kendi yazılarını Fistikyesili okurlarına aktarmak isteyenlere konuk yazar olarak yayın izni veriyoruz.

Bugüne kadar okurlarımızla 500’ün üzerinde yazı için yorumlarla kritik yaptık. Yorum yazarak bizlerle değerli düşüncelerinizi paylaştığınız için çok teşekkür ederiz.

Değerli yorumlarınıza küçük teşekkür hediyeleri vermek istiyoruz ve Haziran ayında en fazla yorum yazan okurumuza Greenpeace kahve kupası hediye ediyoruz.

Sevdiklerinize hediye verirken bir yandan da çevreyi korumaya katkı yapmak istiyorsanız, Greenpeace’in artık sizler için online mağazası var. Online mağazayla sevdiklerinize, doğayı korumaya dair mesajlar içeren birbirinden güzel tişört, kahve kupası, kitap veya kitap ayraçlarından hediye edebilirsiniz. Hatta yeni bebeği olan arkadaşlarınıza verebileceğiniz birbirinden sevimli bebek tulumları bile var. Alışveriş yapmak için üye olmanız dahi gerekmiyor.

Ayrıntılı bilgi almak isteyorsanız Greenpeace web sitesine buradan, online mağazaya da tam buradan ulaşabilirsiniz.

Greenpeace’in ayrıca:
Nükleer enerji konusuna eğildiği Nükleersiz Gelecek,
Akdeniz’in sahip olduğu zenginlikleri korumayı hedeflediği Akdeniz’i Koruyoruz ve
Yaşamımızı doğaya zarar vermeden sürdürebileceğimiz iklim çözümlerini araştırdığı Küresel Isınma ve Enerji
adlarında üç tane de portali bulunuyor.

Yazıyı sonlandırırken birkaç küçük hatırlatma yapmak istiyorum. Greenpeace’in ürün stoğu durumuna göre hediye edeceğimiz kupanın deseni yukarıdaki görseldekinden farklı olabilir. Yorumlarınızı gönderirken size ulaşabilmemiz için e-posta bilginizi eklemeyi ve aynı okurun iki ay üst üste hediye kazanamayacağını unutmayın.

About Ekin Acar

With work experience as a marketing professional for fifteen years, my experience has been in different sectors such as start-up, entertainment, retail, technology and telecommunication companies. This experience provides me with a fundamental understanding of how marketing is successful in different contexts. Moreover, I am passionate about my profession, this passion has led me to be awarded for my work.

No comments yet... Be the first to leave a reply!

Yorum Yaz

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: