“Yorum yazmayı seven okurlarımıza teşekkürler!”

Fıstık gibi yazılar sözüyle yola çıktığımız Fistiyesili.com sayfalarında okurlarımıza yaşama, teknolojiye, kültür sanata, kitaplara ve içimizden geçen, aklımıza takılan daha başka pek çok konuya dair yazılarımızı yayınlıyoruz.

Kendi yazdıklarını Fistikyesili okurlarına aktarmak isteyenlere konuk yazar olarak yayın izni veriyoruz. 2008’den bu yana okurlarımızla 600’ün üzerinde yazı için yorumlarla kritik yaptık. Bizlerle yorum yazarak değerli düşüncelerinizi paylaştığınız için çok teşekkür ederiz.

Yorumlarınıza küçük teşekkür hediyeleri vermek istiyoruz ve Temmuz ayında en fazla yorum yazan okurumuza Greenpeace kahve kupası hediye ediyoruz.

Sevdiklerinize hediye verirken bir yandan da çevreyi korumaya katkı yapmak istiyenlerdenseniz, Greenpeace’in artık sizler için online mağazası var. Online mağaza ile sevdiklerinize, doğayı korumaya dair mesajlar içeren birbirinden güzel tişört, kahve kupası, kitap veya kitap ayraçlarından hediye edebilirsiniz. Hatta yeni bebeği olan arkadaşlarınız çin birbirinden sevimli bebek tulumları bile var. Alışveriş yapmak için üye olmanız dahi gerekmiyor.

Ayrıntılı bilgi almak isteyorsanız Greenpeace web sitesine buradan, online mağazaya da tam buradan ulaşabilirsiniz.


Greenpeace’in ayrıca:
Nükleer enerji konusuna eğildiği Nükleersiz Gelecek,
Akdeniz’in sahip olduğu zenginlikleri korumayı hedeflediği Akdeniz’i Koruyoruz ve
Yaşamımızı sürdürebileceğimiz iklim çözümlerini araştırdığı Küresel Isınma ve Enerji
adlarında üç tane de portali bulunuyor.

Yazıyı sonlandırırken birkaç küçük hatırlatma yapmak istiyorum. Greenpeace’in ürün stoğu durumuna göre hediye edeceğimiz kupanın deseni yukarıdaki görseldekinden farklı olabilir. Yorumlarınızı gönderirken size ulaşabilmemiz için e-posta bilginizi eklemeyi ve aynı okurun iki ay üst üste hediye kazanamayacağını unutmayın.

Reklamlar

About Ekin Acar Ulukok

With work experience as a marketing and communications professional for over 12 years in Turkey, my experience has been in different sectors such as start-ups, entertainment, FMCG, technology, telecommunication, and customer experience companies, providing me with a fundamental understanding in how marketing is successful in different contexts. Moreover, I am passionate about my profession, this passion has led me to be awarded for my work. AFM – Cinemaximum pazarlama departmanında başladığım profesyonel yaşamıma, Teknoloji Holding, TTNET ve Balparmak‘ta marka ve dijital pazarlama alanlarında devam ettim. Şu an farklı sektörlerdeki lider markalara dijital dünyada yön göstermek için Turkcell Global Bilgi‘de çalışmaktayım. İş yaşamına dair tecrübelerimi Hardware Plus okurlarıyla paylaşıyor, günlük hayatta yaşayıp gördüklerimi Fıstıkyeşili‘ne yazıyorum.

No comments yet... Be the first to leave a reply!

Yorum Yaz

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: