Fıstıkyeşili’nin favori köşe yazarı: Yılmaz Özdil

Bildiğiniz üzere Fıstıkyeşili’nin Facebook sayfasında takipçilerimize sık sık sorular sorarak nabızlarını ölçmeye çalışıyoruz. Geçtiğimiz günlerde okurlarımızın favori köşe yazarını öğrenmek istedik ve sadece 7 şık verdiğimiz bir soru sorduk.

Sorumuz:

“Favori köşe yazarın kim?”

Seçeneklerimiz:

– Ahmet Altan

– Bekir Coşkun

– Hıncal Uluç

– Emin Çölaşan

– Yılmaz Özdil

– Fatih Altaylı

– Diğer Köşe Yazarları

Sorumuz takipçilerimiz tarafından toplam 100 defa cevaplandı. Yılmaz Özdil 56 oy ile 1., Bekir Coşkun 17 oy ile 2., Ahmet Altan ise 11 oy ile 3. oldu. Oylamada ilk 3’ü sırayla Emin Çölaşan, Diğer Köşe Yazarları, Fatih Altaylı ve Hıncal Uluç takip etti.

Okurlarımızın ilgisini çekecek yazılar hazırlamak üzere sorularımız devam edecek. Facebook sayfamızı www.facebook.com/fistikyesili adresinden takip edebilir ve aklınıza gelen, sormamızı istediğiniz sorularınız olursa bize iletebilirsiniz.

Reklamlar

About Ekin Acar Ulukok

With work experience as a marketing and communications professional for over 12 years in Turkey, my experience has been in different sectors such as start-ups, entertainment, FMCG, technology, telecommunication, and customer experience companies, providing me with a fundamental understanding in how marketing is successful in different contexts. Moreover, I am passionate about my profession, this passion has led me to be awarded for my work. AFM – Cinemaximum pazarlama departmanında başladığım profesyonel yaşamıma, Teknoloji Holding, TTNET ve Balparmak‘ta marka ve dijital pazarlama alanlarında devam ettim. Şu an farklı sektörlerdeki lider markalara dijital dünyada yön göstermek için Turkcell Global Bilgi‘de çalışmaktayım. İş yaşamına dair tecrübelerimi Hardware Plus okurlarıyla paylaşıyor, günlük hayatta yaşayıp gördüklerimi Fıstıkyeşili‘ne yazıyorum.

No comments yet... Be the first to leave a reply!

Yorum Yaz

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: