Kurtadam filmleri için grotesk deneme

“Kurtadam’ın Teyzesinin Oğlu” diye bir film yapılmış ve “Neden kendi oğlu değil?! ” diye çok garipsenmiştir. Aslında ikinci filmde kendi oğlunu oynatabilmiş olmayı çok isterdi. Ancak, gerek çok çirkin, gerekse de çok korkunç olması nedeniyle bu güne kadar herhangi bir kadınla ilişkisi olamamış ve dolayısıyla da evlenme imkanı da bulamamıştı.

Bir evlat sahibi olamayan Kurtadam, rol için uygun bir aday arayışına girdi ve bir “Kırkurdu-adam” (coyote) olan teyzesinin oğluna bu teklifi, yüklüce de bir ücret önerisiyle birlikte, götürmeye karar verdi.

Uzun zaman önce kocasından boşanan ve mali sıkıntıda olan teyzesinin de olaya olumlu yaklaşması neticesinde kuzenine bu rolü oynatan kurtadam, gişede başarılı olan bu filmle, sinema piyasasından hatırı sayılır büyüklükte bir “lokma daha koparmayı” başardı.

Ne derece doğrudur bilinmez ama, son zamanlarda Kurtadam’ın, av köpeği-insan kırması bir dişiyle flört ettiği ve ikisinin birlikte, gölden su içerken ve ormanın çok lüks bir avlanma bölgesinde avlanırken görüntülendiği dedikoduları ormanda ayyuka çıktı!

Önümüzdeki ilk dolunayda çiçeği burnundaki bu birlikteliğin, yapılacak bir nikah töreniyle resmiyet kazanacağı ve karların erimesinden sonra, baharın ilk günlerinde tüm alfa ve beta bireylerin katılacağı görkemli bir kır düğünü planlandığı bildirilmekte…

Öeh! Bu kadarı da fazla doğrusu!

İmaj: Werewolf-news.com

Yazan: Soner Recai Öner
Şehir: İzmir

No comments yet... Be the first to leave a reply!

Yorum Yaz

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: