Fıstıkyeşili “Rock” dinliyor

Fıstıkyeşili Facebook sayfasında takipçilerimize sık sık sorular sorarak nabızlarını ölçmeye çalışıyoruz. Geçtiğimiz günlerde okurlarımızın ne tür müzik dinlediğini öğrenmek istedik ve 10 şık verdiğimiz bir soru sorduk.

Sorumuz:

“Ne tür müzik dinlersin?”

Seçeneklerimiz:

– Alternatif

– Pop

– Rock

– Metal

– Klasik

– Jazz

– Blues

– Hip Hop

– Elektronik

– Diğer

Sorumuz takipçilerimiz tarafından toplam 96 defa cevaplandı. Rock 41 oy ile 1., Pop 21 oy ile 2., Hip Hop ise 15 oy ile 3. oldu. Oylamada ilk 3’ü sırayla Metal, Diğer, Blues, Elektronik, Jazz, Klasik ve Alternatif izledi.

Okurlarımızın ilgisini çekecek yazılar hazırlamak üzere sorularımız devam edecek. Facebook sayfamızı www.facebook.com/fistikyesili adresinden takip edebilir ve aklınıza gelen, sormamızı istediğiniz sorularınız olursa bize iletebilirsiniz.

About Ekin Acar

With work experience as a marketing professional for fifteen years, my experience has been in different sectors such as start-up, entertainment, retail, technology and telecommunication companies. This experience provides me with a fundamental understanding of how marketing is successful in different contexts. Moreover, I am passionate about my profession, this passion has led me to be awarded for my work.

2 Yanıt “Fıstıkyeşili “Rock” dinliyor”

  1. metalin bu kadar az olması beni üzdü 😦

Yorum Yaz

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: