Görüşlerini paylaşan okurlarımıza teşekkürler!

Fıstık gibi yazılar sözüyle yola çıktığımız Fistiyesili.com sayfalarında yaşama, teknolojiye, kültür sanata, kitaplara ve içimizden geçen, aklımıza takılan daha başka pek çok konuya dair yazılarımızı yayınlıyoruz. Kendi yazdıklarını Fistikyesili okurlarına aktarmak isteyenlere konuk yazar olarak yayın izni veriyoruz.

2008’den bu yana okurlarımızla 700’e yakın yazı için yorumlarla kritik yaptık. Bizlerle yorum yazarak değerli düşüncelerinizi paylaştığınız için çok teşekkür ederiz.

Yorumlarınıza küçük teşekkür hediyeleri vermek istiyoruz ve Ağustos ayında en fazla yorum yazan ilk 5 okurumuza kitap hediye ediyoruz.

Hediye edeceğimiz kitaplar:

Fark Edilmemiş İş Fikirleri – Craig Stull

İş Hayatında Performansın Üç Yasası – Steve Zaffron

İş Dünyasında Zirveye Giden Yol – Marshall Goldsmith

Motivasyon Temelli Pazarlama – Robert Imbriale

Provasız Hayatta Kişisel Marka Olabilmek – Sebahattin Eker

Yazıyı sonlandırırken birkaç küçük hatırlatma yapmak istiyorum. Hediye göndereceğimiz kitaplar kargo masrafı Fıstıkyeşili tarafından karşılanarak yukarıdaki listeden rastgele seçilecektir.

Yorumlarınızı gönderirken size ulaşabilmemiz için e-posta bilginizi eklemeyi ve aynı okurun iki ay üst üste hediye kazanamayacağını unutmayın.

About Ekin Acar Ulukok

1981 yılında İzmir’de doğdum ve 2004 yılında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun oldum. Lise ve üniversite yıllarında İngilizce, Almanca ve İtalyanca öğrendim. Bolca mesai harcayacağım profesyonel yaşama, AFM Sinemaları pazarlama departmanında başladım. Teknoloji Holding’de, web ve mobil alandaki yüzlerce yerli-yabancı proje başvurusu arasından en iyilerini bulup hayata geçirmek ve bu projelerin tüm pazarlama & PR faaliyetlerini koordine etmek için çalıştım. TTNET’te interaktif medya bölümünün doğru şekilde kurulup büyümesi, Turkcell Global Bilgi‘de Türkiye’nin lider markalarına dijital dünyada yön göstermek adına mesai yapıyorum. Seyahat etmek, fotoğraf çekmek, Fistikyesili.com‘da blog yazmak ve müzik dinlemek gibi hobiler edindim. Pazarlama, dijital pazarlama, sosyal medya, lokasyon bazlı pazarlama ve blog yazarlığı üzerine konuşmalar yapıyor, eğitimler veriyorum.

Bir Yanıt to “Görüşlerini paylaşan okurlarımıza teşekkürler!”

  1. Başlıyorum 🙂 Sanırım ilk kitap benim olacak. Sıkı takipçinizim.

Yorum Yaz

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: