“Dur!” demek isteyenlere: Limitless

Herkes hayatını değiştirmek ister. Bir atılım yapmak. Sabah daha farklı uyanmak ya da bir anda değişmek. Belki daha da fazlası. Berbat giden bir hayata kim “Dur!” demek istemez ki?

Kimse şöyle bir sirkelenip “Evet artık daha farklı olacak.” diyemez. Zordur radikal kararlar vermek. Kendiliğinden geliştirmek olayları. Başkalarının hayatına çok zamanlarda müdahale ederiz ama kendimize gelince fıstan öte geçemeyiz. Hep bir dış faktör gerekir.

Limitless da buradan yola çıkıyor. Anlatımı itibari ile başlarda bana biraz farklı geldi. Filmden çok fazla farklı şeyler bekliyordum. Aslına bakarsak adı beni yanılttı diyebilirim.

Bradley Cooper sevenler için inanılmaz güzel bir film olabilir ama diğer açıdan bakarsak yani genel olarak filme baktığımız zaman vasat ötesine geçemiyor. Filmdeki mantık hataları zaten sizi sizden almaya yetiyor.

Bahsedecek çok fazla şeyi olmayan sıradan bir atraksiyon filmi diyebilirim… Aslında konusu itibari ile tonlarca film var. Hatta bir tanesi var ki en pisi. Bakalım izledikten sonra siz hangi film olduğunu tahmin edebilecek misiniz?

Bu arada merak edenler için Limitless’ın fragmanı aşağıda.

No comments yet... Be the first to leave a reply!

Yorum Yaz

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: