Fıstıkyeşili’nin favori filmi: Inception

Fıstıkyeşili Facebook sayfasında takipçilerimize sık sık sorular sorarak nabızlarını ölçmeye çalışıyoruz. Geçtiğimiz günlerde okurlarımızın 2005 sonrasındaki 10 popüler filmden en çok hangisini sevdiğini öğrenmek istedik ve aşağıdaki şıkları verdiğimiz bir soru sorduk.

Sorumuz:

“Favorin hangisi?”

Seçeneklerimiz:

– Inception

– The Dark Knight

– Toy Story 3

– Das Leben Der Anderen

– The Departed

– The Prestige

– El laberinto del fauno

– Inglourious Basterds

– Up

– Black Swan

Sorumuz takipçilerimiz tarafından toplam 54 defa cevaplandı. Inception 26 oy ile 1., The Dark Knight 10 oy ile 2. ve Toy Story 3 ise 9 oy ile 3. oldu. Oylamada ilk 3’ü sırayla Black Swan, Das Leben Der Anderen, Inglourious Basterds, Up izledi. The Departed, The Prestige ve El laberinto del fauno filmleri maalesef hiç oy alamadı.

Okurlarımızın ilgisini çekecek yazılar hazırlamak üzere sorularımız devam edecek. Facebook sayfamızı www.facebook.com/fistikyesili adresinden takip edebilir ve aklınıza gelen, sormamızı istediğiniz sorularınız olursa bize iletebilirsiniz.

About Ekin Acar

With work experience as a marketing professional for fifteen years, my experience has been in different sectors such as start-up, entertainment, retail, technology and telecommunication companies. This experience provides me with a fundamental understanding of how marketing is successful in different contexts. Moreover, I am passionate about my profession, this passion has led me to be awarded for my work.

No comments yet... Be the first to leave a reply!

Yorum Yaz

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: