Berlin’den bir sosyal TV girişimi Tweek.tv

Sosyal TV henüz yeni terimler arasında ve tam anlamıyla sosyalleşmesi için şüphesiz önünde kat etmesi gereken uzun bir yol var. Bilindiği üzere yeni terimler pek çok yeni projeyi de beraberinde getirir. Tweek.tv de bu sınıfa girebilecek sosyal TV girişimlerinden biri.

Tweek.tv, sosyal entegrasyonlarla kişisel video rehberi sunma konseptinde hazırlanmış bir girişim. Şu an üyelik alan beta site, algoritmalar doğrultusunda kişiye özel TV içeriği sunmayı amaçlıyor. Berlin çıkışlı bir start up olan tweek.tv’nin kurucusu, bir önceki start-up’ını Nokia’ya satan Marcel Duee.

Tweek.tv ve ekibi hakkındaki gelişmeleri merak eden ve yakından takip etmek isteyenler için http://blog.tweek.tv adresinden ulaşabileceğiniz bir blogu, Facebook’ta tweek.tv sayfası ve Twitter’da @tweek_tv hesabı da var. 

Tarayıcı tabanlı bir uygulama olan Tweek.tv’yi iPad ile kullanmak mümkün. Tweet.tv’nin rekabetin her gün biraz daha kızıştığı sosyal TV girişimleri arasından sıyrılarak ayakta kalıp kalamayacağını önümüzdeki dönemde hep birlikte göreceğiz.

About Ekin Acar Ulukok

With work experience as a marketing and communications professional for over 12 years in Turkey, my experience has been in different sectors such as start-ups, entertainment, FMCG, technology, telecommunication, and customer experience companies, providing me with a fundamental understanding in how marketing is successful in different contexts. Moreover, I am passionate about my profession, this passion has led me to be awarded for my work. AFM – Cinemaximum pazarlama departmanında başladığım profesyonel yaşamıma, Teknoloji Holding, TTNET ve Balparmak‘ta marka ve dijital pazarlama alanlarında devam ettim. Şu an farklı sektörlerdeki lider markalara dijital dünyada yön göstermek için Turkcell Global Bilgi‘de çalışmaktayım. İş yaşamına dair tecrübelerimi Hardware Plus okurlarıyla paylaşıyor, günlük hayatta yaşayıp gördüklerimi Fıstıkyeşili‘ne yazıyorum.

No comments yet... Be the first to leave a reply!

Yorum Yaz

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: