Yeni yıl yani 2012

Blogunuz varsa ve yeni bir yıla girdiyseniz bu konu hakkında blog yazmadan olmaz. Bir şeyler karalamak adetten midir bilemiyorum ama benim diyecek bir şeylerim var.

Öncelik 2011 yılınına kendi açımdan (hatırladığım kadarı ile) bir bakayım bakalım neler olmuş neler bitmiş…

Bu sabah 2011′in ilk günlerinde o yeni yıl ile ilgili çok küçük bir yazı yazmışım. Biraz karamsar olmuş. Neden olmuş bütün gün düşündüm ama bulamadım. Kesin bir şeylere sinirlenmişimdir gene. Yazıya buradan ulaşabilirsiniz.

2011 senesinde benim için en büyük 2 olay vardır. Okulu bitirip, mühedis olmam ve yurtdışına ilk kez çıkışım. Bu iki duruma bakarak bile 2011′in benim senem olduğunu söyleyebilirim.
Başarı anlamın da okulu bitirip, 2011′in son günlerinde yepisyeni bir işe başlamam geçen yılın benim için iyi geçtiğini gösteriyor. Sonrasında dil eğitimi için İngiltere’ye gidip gelmem ve orada geçirdiğim güzel günler 2011′de kariyer olarak güzel işler yaptığımın kanıtı olabilir.
Sağlık konusunda ise 2011′de ufak tefek şeyler uğraşmış olsam da çok büyük bir hastalık geçirmedim. Bu konu da iyi bir istikrarım oldu. Son 3 aydır düzenli spor yapıyor olmam da 2011′in son zamanlarında kazandığım ivmeyi gösteriyor bana kalırsa.

Mutluluk, aşk, para vs durumları ise orta dereceli oldu. Tek tek bu bu diyemeyeceğimden genel olarka orta diyebiliyorum. Çünkü biliyorsunuz bu işlerde hiç bir zaman ne çok iyi olmuştur ne çok kötü. Yukarıda saydığım 3 kavram çok genel ve bir o akadar da göreceli kavramlar olduğu için bana göre gelip geçidir. Koca bir sene de mutluluktan titriyordum dersem yalan olur ki blog da yalan konulara yer vermiyorum 🙂

2011 üç aşağı beş yukarı orta-üst geçti diyebilirim. 2012′de 2011′den daha iyi işler çıkaracağıma inanıyor ve bakalım yeni bir başlangıç yaparak hayata atılıyorum.

İmaj: Xitclub.com

No comments yet... Be the first to leave a reply!

Yorum Yaz

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: