Fıstıkyeşili 2011’de en çok hangi yazıları okudu?

2011 nasıl geçti diye soranlara pozitif cevap vermekte zorlanacağımız trajedilerle dolu bir yılı geride bıraktık. Fıstıkyeşili yazarları 2011’de 400’e yakın yazı yayınladı.

Bakalım yayınlanan bu yazılar arasından en çok okunanlar hangileri olmuş?

Google Latitude nedir ve nasıl kullanılır?
Google Latitude, Gmail listenizdeki kişilerin nerede olduklarını Google Maps üzerinde enlem ve boylamlarıyla birlikte görmenizi sağlayan lokasyon bazlı mobil servistir.

Haftasonu ve Büyükada… Bir daha düşünün!
Havaların güzel olmasını fırsat bilerek cumartesi planı olarak Büyükada’ya gitmeye karar vermekle başladı herşey. Daha önce gitmiş, bisiklet turu yapmış hatta bir gece konaklamalı kalmamıza rağmen bünye deniz havası, bisiklet vs. istiyor işte.

Oscar’dan bir siyah kuğu geçti…
83. Oscar ödülleri geçtiğimiz hafta sahiplerini buldu. Favori olarak gösterilen adaylar beklentileri genellikle boş çıkarmadılar. Bunlardan biri de Siyah Kuğu (Black Swan) filmindeki oyunculuğuyla En İyi Kadın Oyuncu ödülünü alan Natalie Portman. Her haliyle hak ediyor.

Martı
Kondu konacak, konamıyor.
Yarışırcasına araba vapuruyla,
Kanat çırpıyor bir sağa, bir sola.
Dans ediyor adeta, vapurla martı.

Eğitim Serüveni-1
Yıllardır süregelen bir yarış. Sınavlara gir, başarılı ol ya da olma. Başarılı olmak için verilen çabalar. Bir insan hayatının yarısından fazlası zamanında süren adeta bir savaş. Biz buna eğitim-öğretim süreci diyoruz. Ortalama olarak 7li yaşlarımızda başlar ve gene ortalama olarak 25imize kadar devam eder.

Bahar Molası 2: İstanbul’da hafta sonu açıkhava nereye gidilir?
Bahar Molası devam ediyor. Yaz gelmeden şehrin gürültüsünden uzaklaşıp doğanın içinde güneşin ve temiz havanın tadını çıkartacağımız daha bir çok yer var. Bu yazıda da İstanbul’a yakın yerlerden bahsedeceğim.

The It Crowd
Bilindiği üzere yaz sezonuna giriyoruz ve normal sezon dizileri artık sezon finalleri ile karşımıza çıkıyor. Öyle deli dizi izleyen bir tip değilim ama genel itibari ile komik dizileri takip etmeyi huy ediniyorum. Normal sezon dizileri arasında favorilerim “How I Met Your Mother” ve “The Big Bang Theory” geliyor.

Kurtadam filmleri için grotesk deneme
“Kurtadam’ın Teyzesinin Oğlu” diye bir film yapılmış ve “Neden kendi oğlu değil?! ” diye çok garipsenmiştir. Aslında ikinci filmde kendi oğlunu oynatabilmiş olmayı çok isterdi. Ancak, gerek çok çirkin, gerekse de çok korkunç olması nedeniyle bu güne kadar herhangi bir kadınla ilişkisi olamamış ve dolayısıyla da evlenme imkanı da bulamamıştı.

Yüzlerce yazı ve yorumla dolu bir yıl dileğiyle keyifli okumalar.

About Ekin Acar

With work experience as a marketing professional for fifteen years, my experience has been in different sectors such as start-up, entertainment, retail, technology and telecommunication companies. This experience provides me with a fundamental understanding of how marketing is successful in different contexts. Moreover, I am passionate about my profession, this passion has led me to be awarded for my work.

No comments yet... Be the first to leave a reply!

Yorum Yaz

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: