Hızlı oynadığını iddia edenler için The Creeps

iPhone, iPod Touch ve iPad ile oynayabileceğiniz bu dinamik oyun hızlı oyun oynadığını iddia edenleri bile başta biraz zorlayabilir. Oyundaki göreviniz yatağında yatan küçük çocuğu, dolaptan çıkan sevimli ama son derece tehlikeli canavarlardan korumak. Bu görevi başarmak için hızlı, dikkatli ve stratejik oynamanız gerekiyor.

NUTS! ile tanıdığımız Super Squawk Software tarafından 2008 yılında hazırlanan oyunun Classic Levels olarak geçen 10 bölümlük ilk paketini ücretsiz oynayabiliyorsunuz. Ancak 10. aşamaya geldiğinizde oynamaya devam edebilmek için diğer paketleri satın almanız gerekiyor.

Yeni oyun paketlerini App Store’dan 0,99 USD’ye satın alabildiğiniz gibi isterseniz 5,99 USD ödeyerek tüm paketleri açan All Access Pass’i alabilirsiniz. Oyundaki ana strateji silahlarınızla canavarları vururken etraftaki kaya, mezar taşı, ağaç gibi nesneleri de aynı zamanda yok etmek. Böylece puan topluyorsunuz ve bu puanlarla yeni silahlar satın alabiliyor veya mevcutların gücünü artırabiliyorsunuz.

The Creeps ile ilgili daha fazla bilgi almak ve hatta denemek için oyunun App Store sayfasına buradan ulaşabilir, ilk bölümün walkthrough’sunu aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

The Creeps! – A Sticky Situation Walkthrough Part 1

Keyifli oynamalar!

About Ekin Acar Ulukok

With work experience as a marketing and communications professional for over 12 years in Turkey, my experience has been in different sectors such as start-ups, entertainment, FMCG, technology, telecommunication, and customer experience companies, providing me with a fundamental understanding in how marketing is successful in different contexts. Moreover, I am passionate about my profession, this passion has led me to be awarded for my work. AFM – Cinemaximum pazarlama departmanında başladığım profesyonel yaşamıma, Teknoloji Holding, TTNET ve Balparmak‘ta marka ve dijital pazarlama alanlarında devam ettim. Şu an farklı sektörlerdeki lider markalara dijital dünyada yön göstermek için Turkcell Global Bilgi‘de çalışmaktayım. İş yaşamına dair tecrübelerimi Hardware Plus okurlarıyla paylaşıyor, günlük hayatta yaşayıp gördüklerimi Fıstıkyeşili‘ne yazıyorum.

No comments yet... Be the first to leave a reply!

Yorum Yaz

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: