Hızlı oynadığını iddia edenler için The Creeps

iPhone, iPod Touch ve iPad ile oynayabileceğiniz bu dinamik oyun hızlı oyun oynadığını iddia edenleri bile başta biraz zorlayabilir. Oyundaki göreviniz yatağında yatan küçük çocuğu, dolaptan çıkan sevimli ama son derece tehlikeli canavarlardan korumak. Bu görevi başarmak için hızlı, dikkatli ve stratejik oynamanız gerekiyor.

NUTS! ile tanıdığımız Super Squawk Software tarafından 2008 yılında hazırlanan oyunun Classic Levels olarak geçen 10 bölümlük ilk paketini ücretsiz oynayabiliyorsunuz. Ancak 10. aşamaya geldiğinizde oynamaya devam edebilmek için diğer paketleri satın almanız gerekiyor.

Yeni oyun paketlerini App Store’dan 0,99 USD’ye satın alabildiğiniz gibi isterseniz 5,99 USD ödeyerek tüm paketleri açan All Access Pass’i alabilirsiniz. Oyundaki ana strateji silahlarınızla canavarları vururken etraftaki kaya, mezar taşı, ağaç gibi nesneleri de aynı zamanda yok etmek. Böylece puan topluyorsunuz ve bu puanlarla yeni silahlar satın alabiliyor veya mevcutların gücünü artırabiliyorsunuz.

The Creeps ile ilgili daha fazla bilgi almak ve hatta denemek için oyunun App Store sayfasına buradan ulaşabilir, ilk bölümün walkthrough’sunu aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

The Creeps! – A Sticky Situation Walkthrough Part 1

Keyifli oynamalar!

About Ekin Acar Ulukok

1981 yılında İzmir’de doğdum ve 2004 yılında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun oldum. Lise ve üniversite yıllarında İngilizce, Almanca ve İtalyanca öğrendim. Bolca mesai harcayacağım profesyonel yaşama, AFM Sinemaları pazarlama departmanında başladım. Teknoloji Holding’de, web ve mobil alandaki yüzlerce yerli-yabancı proje başvurusu arasından en iyilerini bulup hayata geçirmek ve bu projelerin tüm pazarlama & PR faaliyetlerini koordine etmek için çalıştım. TTNET’te interaktif medya bölümünün doğru şekilde kurulup büyümesi, Turkcell Global Bilgi‘de Türkiye’nin lider markalarına dijital dünyada yön göstermek adına mesai yapıyorum. Seyahat etmek, fotoğraf çekmek, Fistikyesili.com‘da blog yazmak ve müzik dinlemek gibi hobiler edindim. Pazarlama, dijital pazarlama, sosyal medya, lokasyon bazlı pazarlama ve blog yazarlığı üzerine konuşmalar yapıyor, eğitimler veriyorum.

No comments yet... Be the first to leave a reply!

Yorum Yaz

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: