İyimser melodileriyle Mike Pinto

Mike Pinto vintage rock, reggae ve ska tınıları taşıyan iyimser müziğiyle ve ilginç şarkı sözleriyle ön plana çıkan bir grup. Mike Pinto’nun beni etkileyen yanı sesindeki insanı iyi moda sokan etkileyicilik ve müziğinin pozitif yapısı oldu. Bugünkü gibi kasvetli, kapalı ve insana: “yat uyu” diyen havalarda güne başlamak için dört dörtlük bir seçim. Dinledikçe bünyeye enerji ve gülümseme aşılıyor.

Pinto, müzik kariyerine 2005 yılında çıkardığı Little District adlı solo albümüyle başladı. 2006’da solo kariyerinin başarısı sonucunda akustik müzik turlarına başladı ve sonrasında çıkardığı albümleriyle başarılarını pekiştirdi.

Daha önce reggae dinlemeyen veya dinleyip de pek hoşlanmayanların başta yadırgaması gayet normal ama dinledikçe sevecekelrinden hiç şüphem yok. Aşağıda iki parçasını paylaşıyorum, oldukça iyiymiş daha yok mu diyenlere grubun web sitesini ziyaret etmelerini öneririm.

Keyifli dinlemeler.

Mike Pinto-Temptation

Mike Pinto – Feet Don’t Fail Me Now

About Ekin Acar

With work experience as a marketing professional for fifteen years, my experience has been in different sectors such as start-up, entertainment, retail, technology and telecommunication companies. This experience provides me with a fundamental understanding of how marketing is successful in different contexts. Moreover, I am passionate about my profession, this passion has led me to be awarded for my work.

No comments yet... Be the first to leave a reply!

Yorum Yaz

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: