Indie Rock’ın kayda değer gruplarından Trespassers William

Trespassers William 1997 Kaliforniya’da kurulmuş bir indie rock & dream pop grubu. Grubun 1999’da Anchor, 2002 Different Stars ve 2006’da Having olmak üzere üç albümü bulunuyor.

Grup, gitar ve klavyede Matt Brown, vokal ve gitarda Anna-Lynne Williams, bas gitar, davul ve perküsyonda Josh Gordon, bas gitar ve klavyede Ross Simonini, davul, bas gitar ve klavyede Nathan Skolrud ile davulda Jamie Williams’tan oluşuyor.

Grupla ilgili internettte çok detaylı bilgi bulunamasa da last.fm sayesinde tanıştığım bu grubu vakit ayırıp dinlemenizi tavsiye ederim. Trespassers WilliamsAmerika ve Avrupa’da birçok turneye katıldı ve turneleri esnasında İngiltere’de Damien Rice ve İspanya’da Morrisey gibi tanınmış isimlerle birlikte anıldı.


One Three Hill, The O.C., Buffy the Vampire Slayer, Felicity gibi popüler TV dizilerle A Love Song for Bobby Long ve Annapolis gibi filmlerin soundtracklerinde grup kendinden bahsettirdi.

Grupla ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz www.trespasserswilliam.com adresini ziyaret edebilir; last.fm sayfasına da buradan ulaşabilirsiniz.

Trespassers William’ın sevdiğim birkaç parçasını aşağıda paylaşıyorum. Keyifli dinlemeler.

İmajlar: Chromewaves.net, Vimeo.com

Different Stars – Trespassers William

Love You More – Trespassers William

Trespassers William – What of Me

Trespassers William – Untitled

About Ekin Acar

With work experience as a marketing professional for fifteen years, my experience has been in different sectors such as start-up, entertainment, retail, technology and telecommunication companies. This experience provides me with a fundamental understanding of how marketing is successful in different contexts. Moreover, I am passionate about my profession, this passion has led me to be awarded for my work.

No comments yet... Be the first to leave a reply!

Yorum Yaz

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: