Yorum yazan okurlarımıza teşekkürler!

Bu ay Fistikyesili.com’da yer alan yazılara en fazla yorum yapan ilk 5 okurumuza “Hava, Su ve Toprak İçin 100 Yeşil Adım” kitabını hediye vererek teşekkür etmek istiyoruz.

Fıstık gibi yazılar sözüyle yola çıktığımız Fistiyesili.com sayfalarında, eğlenmeyi seven teknoloji tutkunları için 2008 yılından bu yana 900’ün üzerinde yazı yayınladık. Okurlarımız, bu yazılara yaptıkları 3.500’e yakın yorumla değerli düşüncelerini paylaştı. Küçük bir teşekkür için Ağustos ayında Fistikyesili.com sayfalarındaki yazılara en çok yorum yazan ilk 5 okurumuza Temel Karakaş’ın “Hava, Su ve Toprak İçin 100 Yeşil Adım” adlı çevreyi korumaya yönelik tüyoları içeren rehber kitabını hediye edeceğiz.

Küçük bir hatırlatma:

Hediyenizi göndermek için size e-posta ile ulaşacağız. Bu nedenle yorumunuzu gönderirken e-posta adresinizi yazmayı unutmayın.
Kitap stoğu durumuna göre hediye edeceğimiz kitap farklı olabilir.

Keyifli okumalar.

About Ekin Acar

With work experience as a marketing professional for fifteen years, my experience has been in different sectors such as start-up, entertainment, retail, technology and telecommunication companies. This experience provides me with a fundamental understanding of how marketing is successful in different contexts. Moreover, I am passionate about my profession, this passion has led me to be awarded for my work.

Bir Yanıt “Yorum yazan okurlarımıza teşekkürler!”

  1. İYİ BİR ŞEY YAPIYORSUNUZ….

Yorum Yaz

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: