Yaz kadar canlı ska punk grubu The Supervillains

1998 Florida çıkışlı ska punk grubu The Supervillains, Scott Suldo, Dominic Maresco, Daniel Grundorf ve Tom Moulton’dan oluşuyor.

Grubun, 2000 yılında Self-Titled, 2002 yılında Horseshoes and Handgrenades, 2004 yılında Jahmerica, 2006 yılında Grow Yer Own, 2008 yılında Massive, 2011 yılında Postcards From Paradise ve 2012 yılında Robots olmak üzere toplam altı albümü bulunuyor.

Ülkemizde çok da tanınmayan bu ska punk grubuna dair internette de belli başlı birkaç yazı dışında pek içerik yok. Ancak grubun kendi web sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden bilgi almak oldukça kolay. Supervillains’in web sitesine buradan, Facebook sayfasına buradan, Twitter hesabına buradan ve bloguna da tam buradan ulaşabilirsiniz.

Amerika dışında canlı performansını izlemenin pek de mümkün olmadığın Supervillains’ın hoşuma giden birkaç parçasını aşağıda paylaşıyorum. Keyifli dinlemeler.

İmajlar: Sites.google.com/site/therealsupervillains, rjandc.com

The Supervillains – 20 Excuses

The Supervillains – Get out da way

The Supervillains – I Funked Your Mom

About Ekin Acar

With work experience as a marketing professional for fifteen years, my experience has been in different sectors such as start-up, entertainment, retail, technology and telecommunication companies. This experience provides me with a fundamental understanding of how marketing is successful in different contexts. Moreover, I am passionate about my profession, this passion has led me to be awarded for my work.

No comments yet... Be the first to leave a reply!

Yorum Yaz

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: