Yaz kadar canlı ska punk grubu The Supervillains

1998 Florida çıkışlı ska punk grubu The Supervillains, Scott Suldo, Dominic Maresco, Daniel Grundorf ve Tom Moulton’dan oluşuyor.

Grubun, 2000 yılında Self-Titled, 2002 yılında Horseshoes and Handgrenades, 2004 yılında Jahmerica, 2006 yılında Grow Yer Own, 2008 yılında Massive, 2011 yılında Postcards From Paradise ve 2012 yılında Robots olmak üzere toplam altı albümü bulunuyor.

Ülkemizde çok da tanınmayan bu ska punk grubuna dair internette de belli başlı birkaç yazı dışında pek içerik yok. Ancak grubun kendi web sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden bilgi almak oldukça kolay. Supervillains’in web sitesine buradan, Facebook sayfasına buradan, Twitter hesabına buradan ve bloguna da tam buradan ulaşabilirsiniz.

Amerika dışında canlı performansını izlemenin pek de mümkün olmadığın Supervillains’ın hoşuma giden birkaç parçasını aşağıda paylaşıyorum. Keyifli dinlemeler.

İmajlar: Sites.google.com/site/therealsupervillains, rjandc.com

The Supervillains – 20 Excuses

The Supervillains – Get out da way

The Supervillains – I Funked Your Mom

About Ekin Acar Ulukok

1981 yılında İzmir’de doğdum ve 2004 yılında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun oldum. Lise ve üniversite yıllarında İngilizce, Almanca ve İtalyanca öğrendim. Bolca mesai harcayacağım profesyonel yaşama, AFM Sinemaları pazarlama departmanında başladım. Teknoloji Holding’de, web ve mobil alandaki yüzlerce yerli-yabancı proje başvurusu arasından en iyilerini bulup hayata geçirmek ve bu projelerin tüm pazarlama & PR faaliyetlerini koordine etmek için çalıştım. TTNET’te interaktif medya bölümünün doğru şekilde kurulup büyümesi, Turkcell Global Bilgi‘de Türkiye’nin lider markalarına dijital dünyada yön göstermek adına mesai yapıyorum. Seyahat etmek, fotoğraf çekmek, Fistikyesili.com‘da blog yazmak ve müzik dinlemek gibi hobiler edindim. Pazarlama, dijital pazarlama, sosyal medya, lokasyon bazlı pazarlama ve blog yazarlığı üzerine konuşmalar yapıyor, eğitimler veriyorum.

No comments yet... Be the first to leave a reply!

Yorum Yaz

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: