Indie rock’ın en güzel seslerinden Deer Tick

Kuruluşu John McCauley’nin 2004 yılındaki solo çalışmasına dayanan Deer Tick, 2007 yılı ve sonrasında Christopher Dale Ryan, Dennis Ryan, Ian O’Neil ve Rob Crowell’ın gruba katılmasıyla günümüzdeki haline ulaştı.

Günümüzde indie rock ve indie folk alanlarında müzik yapmaya devam eden Deer Tick, War Elephant (2007), Born on Flag Day (2009), The Black Dirt Sessions (2010) ve Divine Providence (2011) adında dört albüm ile Miss K (2011), 20 Miles (2010) ve Easy (2009) olmak üzere üç single çıkardı.

Grubun önümüzdeki günlerde tur programında, İngiltere, Almanya, Hollanda, Danimarka ve Fransa yer alıyor. Son derece severek dinlediğimden kendilerinin Türkiye’ye geleceği günleri iple çekiyorum.

Grubun dinlemekten hiç sıkılmadığım birkaç şarkısını aşağıda paylaşıyorum. İnternette haklarında pek fazla Türkçe kaynak bulunmadığından daha detaylı bilgi almak isterseniz Deer Tick‘in web sitesine buradan, yakın takibe alayım derseniz Facebook sayfasına buradan ve Twitter sayfasına da işte tam buradan ulaşabilirsiniz.

Keyifli dinlemeler.

İmajlar: Rockcousteau.com, Cityparksfoundation.org

Deer Tick – Art Isn’t Real

Deer Tick – These Old Shoes

Deer Tick – Twenty Miles

About Ekin Acar Ulukok

With work experience as a marketing and communications professional for over 12 years in Turkey, my experience has been in different sectors such as start-ups, entertainment, FMCG, technology, telecommunication, and customer experience companies, providing me with a fundamental understanding in how marketing is successful in different contexts. Moreover, I am passionate about my profession, this passion has led me to be awarded for my work. AFM – Cinemaximum pazarlama departmanında başladığım profesyonel yaşamıma, Teknoloji Holding, TTNET ve Balparmak‘ta marka ve dijital pazarlama alanlarında devam ettim. Şu an farklı sektörlerdeki lider markalara dijital dünyada yön göstermek için Turkcell Global Bilgi‘de çalışmaktayım. İş yaşamına dair tecrübelerimi Hardware Plus okurlarıyla paylaşıyor, günlük hayatta yaşayıp gördüklerimi Fıstıkyeşili‘ne yazıyorum.

No comments yet... Be the first to leave a reply!

Yorum Yaz

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: