Indie rock’ın en güzel seslerinden Deer Tick

Kuruluşu John McCauley’nin 2004 yılındaki solo çalışmasına dayanan Deer Tick, 2007 yılı ve sonrasında Christopher Dale Ryan, Dennis Ryan, Ian O’Neil ve Rob Crowell’ın gruba katılmasıyla günümüzdeki haline ulaştı.

Günümüzde indie rock ve indie folk alanlarında müzik yapmaya devam eden Deer Tick, War Elephant (2007), Born on Flag Day (2009), The Black Dirt Sessions (2010) ve Divine Providence (2011) adında dört albüm ile Miss K (2011), 20 Miles (2010) ve Easy (2009) olmak üzere üç single çıkardı.

Grubun önümüzdeki günlerde tur programında, İngiltere, Almanya, Hollanda, Danimarka ve Fransa yer alıyor. Son derece severek dinlediğimden kendilerinin Türkiye’ye geleceği günleri iple çekiyorum.

Grubun dinlemekten hiç sıkılmadığım birkaç şarkısını aşağıda paylaşıyorum. İnternette haklarında pek fazla Türkçe kaynak bulunmadığından daha detaylı bilgi almak isterseniz Deer Tick‘in web sitesine buradan, yakın takibe alayım derseniz Facebook sayfasına buradan ve Twitter sayfasına da işte tam buradan ulaşabilirsiniz.

Keyifli dinlemeler.

İmajlar: Rockcousteau.com, Cityparksfoundation.org

Deer Tick – Art Isn’t Real

Deer Tick – These Old Shoes

Deer Tick – Twenty Miles

About Ekin Acar Ulukok

1981 yılında İzmir’de doğdum ve 2004 yılında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun oldum. Lise ve üniversite yıllarında İngilizce, Almanca ve İtalyanca öğrendim. Bolca mesai harcayacağım profesyonel yaşama, AFM Sinemaları pazarlama departmanında başladım. Teknoloji Holding’de, web ve mobil alandaki yüzlerce yerli-yabancı proje başvurusu arasından en iyilerini bulup hayata geçirmek ve bu projelerin tüm pazarlama & PR faaliyetlerini koordine etmek için çalıştım. TTNET’te interaktif medya bölümünün doğru şekilde kurulup büyümesi, Turkcell Global Bilgi‘de Türkiye’nin lider markalarına dijital dünyada yön göstermek adına mesai yapıyorum. Seyahat etmek, fotoğraf çekmek, Fistikyesili.com‘da blog yazmak ve müzik dinlemek gibi hobiler edindim. Pazarlama, dijital pazarlama, sosyal medya, lokasyon bazlı pazarlama ve blog yazarlığı üzerine konuşmalar yapıyor, eğitimler veriyorum.

No comments yet... Be the first to leave a reply!

Yorum Yaz

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: