Big D and the Kids Table: Nerede çokluk orada ska!

Big D and the Kids Table, 1995 yılında Amerika’da kurulmuş yedi üyeden oluşan bir ska punk grubu. Grup, vokal ve gitarda David McWane, basta Steve Foote, gitarda Nick Pantazi, davulda Derek Davis, trombonda Paul Cuttler, saksofonda Ryan O’Connor ve trampette Chris Lucca’dan oluşuyor.

Zaman içinde grubun üyeleri pek çok kere değişmiş, geçmişte bulunup da şu anda grupta yer almayan 10’un üzerinde geçmiş üyesi var. Big D and the Kids Table, bugüne kadar 1997’de Shot By Lammi, 1999’da Good Luck, 2002’de The Gipsy Hill LP, 2003’de Porch Life, 2004’de How It Goes, 2007’de Strictly Rude, 2009’da Fluent In Stroll ve 2011’de For the Damned, the Dumb & the Delirious olmak üzere sekiz stüdyo albümü imza atmış. Sekiz albümden seçtikleri 12 şarkı için klip çekmişler.

Big D and the Kids Table’ın web sitesine buradan, markalı ürünlerinin bulunduğu online mağazaya buradan ve last.fm sayfasına da tam buradan ulaşmak mümkün. Son olarak grubun beğendiğim birkaç parçasını aşağıda paylaşarak hoşunuza gitmesi dileğiyle keyifli dinlemeler diyorum.

İmajlar: Whatwehate.wordpress.com, A-files.jp

Big D And The Kids Table – We Can Live Anywhere

Big D and the kids table – Shining On

Big D and the Kids Table – It’s Raining Zombies on Wall St.

About Ekin Acar Ulukok

1981 yılında İzmir’de doğdum ve 2004 yılında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun oldum. Lise ve üniversite yıllarında İngilizce, Almanca ve İtalyanca öğrendim. Bolca mesai harcayacağım profesyonel yaşama, AFM Sinemaları pazarlama departmanında başladım. Teknoloji Holding’de, web ve mobil alandaki yüzlerce yerli-yabancı proje başvurusu arasından en iyilerini bulup hayata geçirmek ve bu projelerin tüm pazarlama & PR faaliyetlerini koordine etmek için çalıştım. TTNET’te interaktif medya bölümünün doğru şekilde kurulup büyümesi, Turkcell Global Bilgi‘de Türkiye’nin lider markalarına dijital dünyada yön göstermek adına mesai yapıyorum. Seyahat etmek, fotoğraf çekmek, Fistikyesili.com‘da blog yazmak ve müzik dinlemek gibi hobiler edindim. Pazarlama, dijital pazarlama, sosyal medya, lokasyon bazlı pazarlama ve blog yazarlığı üzerine konuşmalar yapıyor, eğitimler veriyorum.

No comments yet... Be the first to leave a reply!

Yorum Yaz

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: