Big D and the Kids Table: Nerede çokluk orada ska!

Big D and the Kids Table, 1995 yılında Amerika’da kurulmuş yedi üyeden oluşan bir ska punk grubu. Grup, vokal ve gitarda David McWane, basta Steve Foote, gitarda Nick Pantazi, davulda Derek Davis, trombonda Paul Cuttler, saksofonda Ryan O’Connor ve trampette Chris Lucca’dan oluşuyor.

Zaman içinde grubun üyeleri pek çok kere değişmiş, geçmişte bulunup da şu anda grupta yer almayan 10’un üzerinde geçmiş üyesi var. Big D and the Kids Table, bugüne kadar 1997’de Shot By Lammi, 1999’da Good Luck, 2002’de The Gipsy Hill LP, 2003’de Porch Life, 2004’de How It Goes, 2007’de Strictly Rude, 2009’da Fluent In Stroll ve 2011’de For the Damned, the Dumb & the Delirious olmak üzere sekiz stüdyo albümü imza atmış. Sekiz albümden seçtikleri 12 şarkı için klip çekmişler.

Big D and the Kids Table’ın web sitesine buradan, markalı ürünlerinin bulunduğu online mağazaya buradan ve last.fm sayfasına da tam buradan ulaşmak mümkün. Son olarak grubun beğendiğim birkaç parçasını aşağıda paylaşarak hoşunuza gitmesi dileğiyle keyifli dinlemeler diyorum.

İmajlar: Whatwehate.wordpress.com, A-files.jp

Big D And The Kids Table – We Can Live Anywhere

Big D and the kids table – Shining On

Big D and the Kids Table – It’s Raining Zombies on Wall St.

About Ekin Acar Ulukok

With work experience as a marketing and communications professional for over 12 years in Turkey, my experience has been in different sectors such as start-ups, entertainment, FMCG, technology, telecommunication, and customer experience companies, providing me with a fundamental understanding in how marketing is successful in different contexts. Moreover, I am passionate about my profession, this passion has led me to be awarded for my work. AFM – Cinemaximum pazarlama departmanında başladığım profesyonel yaşamıma, Teknoloji Holding, TTNET ve Balparmak‘ta marka ve dijital pazarlama alanlarında devam ettim. Şu an farklı sektörlerdeki lider markalara dijital dünyada yön göstermek için Turkcell Global Bilgi‘de çalışmaktayım. İş yaşamına dair tecrübelerimi Hardware Plus okurlarıyla paylaşıyor, günlük hayatta yaşayıp gördüklerimi Fıstıkyeşili‘ne yazıyorum.

No comments yet... Be the first to leave a reply!

Yorum Yaz

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: