Fotoğraflarla Silivri

Kış mevsimi neredeyse başladı. Yazın Fatih Sultan Mehmet Köprüsü bakım çalışması yüzünden oldukça yoğun bir trafik yaşadık. Şimdilerde ise Taksim Meydanı’nın yeniden düzenleme çalışmaları yüzünden İstanbul’da yaşayanları kış ayları boyunca yine yorucu ve bir o kadar da sinir bozucu bir trafik bekliyor. Bütün haftanın çilesine rağmen hafta sonunun sakin ve rahat bir şekilde değerlendirilebileceği bir yer mevcut, hem de İstanbul’a oldukça yakın.

Geçtiğimiz günlerde bir hafta sonu arkadaşlarla Silivri’ye gidip deyim yerindeyse haftanın stresini üzerimizden attık. Önce denizde hazır bekleyen karabataklara simit attık, ardından keyifli bir yürüyüş yaptık. Bir kahve molası verdikten sonra fenere yakın yerdeki balıkçılarda hem taze hem de İstanbul’a göre bayağı uygun fiyata balık yeme fırsatımız oldu. Hava kapanmasaydı daha çok vakit geçirebilirdik ancak yağmur başlar başlamaz dönüş yoluna girmek zorunda kaldık. Kısacık da olsa son derece keyifli vakit geçirdik. Fotoğraf çekmekten de geri kalmadık tabii ki.

About Sergul Sungur

Sergul Sungur, 2004 yılında Ege Üniversitesi Radyo TV Sinema Bölümü'nden mezun oldu. 2013 yılına kadar dizi film ve sinema sektöründe profesyonel çalışma hayatını devam ettirdi. Kariyerine dijital medya alanında uzmanlaşarak yeni bir yön verdi. Deniz, güneş ve kitaplar büyük tutkusu.

No comments yet... Be the first to leave a reply!

Yorum Yaz

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: