Pazartesi sendromuna karşı üç şarkı

RamonesPazar akşamı bitip pazar gecesi başlarken insanı ister istemez pazartesi sendromu ele geçirmeye başlıyor. İşte bu sıkıntıyı başımızdan atabilmemizin en iyi yollarından birisi de elbette müzik ve güzel şarkılar. O zaman şu anda benim gibi bu sendromdan kurtulmak isteyenlere iyi gelecek üç güzel (gaz) şarkı.

İlk olarak Kaiser Chiefs’in en eğlenceli ve hareketli şarkılarından birisi ki geçtiğimiz Efes Pilsen One Love’da (hani alkolsüz olanı!!) grubun müthiş enerjisi ve performansıyla izleme şansım da olmuştu. Hemen ardından The Fratellis’in belki de en güzel ve en meşhur şarkısı eğlenceli klibiyle aşağıda. Ve son olarak da burada daha önce de haklarında güzel bir yazı karaladığımız dünyanın gelmiş geçmiş en iyi gruplarından birisi Ramones. Maalesef pazartesi her geçen saniye yaklaşıyor ve bunu durduramayacağız ama onu tam gaz karşılama şansımız hala var. Herkese iyi dinlemeler.

Kaiser Chiefs – Everyday I Love You Less and Less

The Fratellis – Chelsea Dagger

Ramones – Pet Sematary

About Özkan Ulukök

As a self-driven Human Resources Professional, able to work effectively with a wide range of employees, as proven by a track record of working in colleges, global companies of FMCG, as well as the energy and retail sectors. Passionate about learning and development, motivated to support stakeholders, and peers.

No comments yet... Be the first to leave a reply!

Yorum Yaz

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: