Yellowcard 6 ve 7 Şubat’ta İstanbul’da!

Amerikan pop punk grubu yellowcard 6 ve 7 Şubat 2013 tarihlerinde İstanbul’da Babylon’da konser verecek. 1997 yılından bu yana müzik yapan grup, vokal ve gitarda Ryan Key – lead vocals, keman ve vokalde Sean Mackin, davul ve perküsyonda Longineu W. Parsons III, gitarda Ryan Mendez ve basta Josh Portman’dan oluşuyor.

yellowcard-subat-2013de-istanbulda

Pek çok defa üye değişimi yaşamış olan grubun bugüne kadar imza attığı sekiz stüdyo albümü var. Yellowcard’ın albümleri tarihlerine göre aşağıdaki gibi bir liste ortaya çıkıyor:
Midget Tossing – 1997
Where We Stand – 1999
One for the Kids – 2001
Ocean Avenue – 2003
Lights and Sounds – 2006
Paper Walls – 2007
When You’re Through Thinking, Say Yes – 2011
Southern Air – 2012

yellowcard-subat-2013de-istanbulda-2

Yellowcard’ı canlı dinlemek isteyenlere, henüz biletler tükenmemişken almalarını öneririm. Grup hakkında daha fazla bilgi almak isteyenler internet sitesine buradan, bloglarına da tam buradan ulaşabilir. Aşağıda grubun hoşuma giden iki parçasını paylaşıyorum, keyifli dinlemeler.

About Ekin Acar Ulukok

With work experience as a marketing and communications professional for over 12 years in Turkey, my experience has been in different sectors such as start-ups, entertainment, FMCG, technology, telecommunication, and customer experience companies, providing me with a fundamental understanding in how marketing is successful in different contexts. Moreover, I am passionate about my profession, this passion has led me to be awarded for my work. AFM – Cinemaximum pazarlama departmanında başladığım profesyonel yaşamıma, Teknoloji Holding, TTNET ve Balparmak‘ta marka ve dijital pazarlama alanlarında devam ettim. Şu an farklı sektörlerdeki lider markalara dijital dünyada yön göstermek için Turkcell Global Bilgi‘de çalışmaktayım. İş yaşamına dair tecrübelerimi Hardware Plus okurlarıyla paylaşıyor, günlük hayatta yaşayıp gördüklerimi Fıstıkyeşili‘ne yazıyorum.

No comments yet... Be the first to leave a reply!

Yorum Yaz

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: