Ska punk meraklıları buraya!

Geçenlerde Fıstıkyeşili’nin gmail hesabına gelen bir okurun e-mail’ıyla tüm yazarlar şenlendik. Akansel adlı müzik tutkunu bir okurumuz, ska punk sayfalarımızı gerçekten çok beğendiğini iletmiş.

Jaya-The-Cat-Ska-Punk-Grubu-2013-Istanbul-Konseri

2002-2004 arası Sabancı Üniversitesi’nde ska punk reggae programı yapan Akansel, The Slackers, The Toasters, Deal’s gone bad gruplarını İstanbul’a getirmiş. Akansel’den, 2010 yılında yer verdiğimiz Jaya The Cat‘in 6 Nisan’da İstanbul’a geldiği müjdesini de aldık ve elbette hemen biletler için atladık, ancak satış kapıda olacakmış… Konser ve biletlerle ilgili detaylı bilgi almak isteyenler için Facebook etkinlik sayfası tam burada!

Boss-DJ-Ska-Punk_Facebook-Grubu

Bu bahaneyle hatırlatmakta fayda var. Bugüne kadar, Big D and the Kids Table, The Supervillains, The Planet Smashers, Sublime, Rebelution, Pepper, The Expendables gibi pek çok ska punk ve reggae grubu hakkında yazılar yazdık, meraklılarına duyurulur.

Konserlerde görüşmek üzere!

İmaj: Flickr.com/photos/bartnotermans

About Ekin Acar

With work experience as a marketing professional for fifteen years, my experience has been in different sectors such as start-up, entertainment, retail, technology and telecommunication companies. This experience provides me with a fundamental understanding of how marketing is successful in different contexts. Moreover, I am passionate about my profession, this passion has led me to be awarded for my work.

No comments yet... Be the first to leave a reply!

Yorum Yaz

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: