Bağımlılık yapan zombi oyunu Zombie Tsunami iPad ve iPhone’da!

Zombie Tsunami, iPhone, iPod touch ve iPad ile uyumlu ücretsiz ama son derece eğlenceli bir oyun. Tüm dünya, Amerika, Mısır, Fransa hatta Himalayalar bile zombilerin işgali altında ve sen de onlardan birisin! Görevin: İnsan ırkını yok etmek 🙂


20130320-085504.jpg

Mobigame tarafından yapılan ve App Store’dan buraya tıklayarak ücretsiz indirebileceğin oyunda, zombilerin tipleri hayli komik, kocaman ağızlarıyla karşılarına çıkan insan, araba, otobüs, tank benzeri ne varsa silip süpürüyorlar. Bunları yedikçe sayıları artıyor, haliyle tek bir zombiyi değil bir zombie sürüsünü yönetmeye başlıyorsun. Tüm bunları yaparken zombilerin, bombalardan kaçmaları ve altın paraları toplamaları gerekiyor.

Zombie-Tsunami-iPad-iPhone-Oyunu-1

İstersen zombilerine kovboy şapkası giydirebilir itersen disko peruğu takabilirsin. Veya oyuna karşına çıkan bombaların bir kısmını altına çeviren paketle başlayabilirsin. Hatta zombi sürünü kısa bir süre için ninjaya çevirebilirsin. Tüm bu özellikleri marketten edinebilmen için bol bol altın para toplaman gerekiyor.

20130320-090018.jpg

Farkında olmasak da günümüzün belirli bir kısmı bekleyerek geçiyor. Banka vb. kuyruklarda, otobüs, metro duraklarında, bir yerden bir yere gierken yolculuk süresince… İşte bu mecburi harcanan zamanlarda, vaktin su gibi geçmesi için Zombie Tsunami’nin eğlenceli dünyası sana destek verecektir diye düşünmekteyim. Açıkçası bana epey yardımı oldu.

Zombie-Tsunami-iPad-iPhone-Oyunu-2

İlgileni çektiyse aşağıdaki trailer’ı izleyerek Zombie Tsunami’ye dair fikir edinebilirsin.

Keyifli oynamalar.

Zombie Tsunami Trailer

About Ekin Acar Ulukok

1981 yılında İzmir’de doğdum ve 2004 yılında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun oldum. Lise ve üniversite yıllarında İngilizce, Almanca ve İtalyanca öğrendim. Bolca mesai harcayacağım profesyonel yaşama, AFM Sinemaları pazarlama departmanında başladım. Teknoloji Holding’de, web ve mobil alandaki yüzlerce yerli-yabancı proje başvurusu arasından en iyilerini bulup hayata geçirmek ve bu projelerin tüm pazarlama & PR faaliyetlerini koordine etmek için çalıştım. TTNET’te interaktif medya bölümünün doğru şekilde kurulup büyümesi, Turkcell Global Bilgi‘de Türkiye’nin lider markalarına dijital dünyada yön göstermek adına mesai yapıyorum. Seyahat etmek, fotoğraf çekmek, Fistikyesili.com‘da blog yazmak ve müzik dinlemek gibi hobiler edindim. Pazarlama, dijital pazarlama, sosyal medya, lokasyon bazlı pazarlama ve blog yazarlığı üzerine konuşmalar yapıyor, eğitimler veriyorum.

No comments yet... Be the first to leave a reply!

Yorum Yaz

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: