Reggae ve punk biraraya gelirse ne mi olur? Elbette Long Beach Shortbus!

Long Beach Shortbus, 2002-2007 yılları arasında aktif olan ve reggae ritimleri taşıyan Kaliforniyalı punk müzik grubu. LB Shortbus, vokalde ve gitarda RAS-1, gitarda Trey Pangborn, bas gitarda Eric Wilson ve davulda Damion Ramirez olmak üzere dört kişiden oluşuyordu.

Long Beach Shortbus Reggae Punk Grubu

Long Beach Shortbus Reggae Punk Grubu

Pek duyulmamış gruplar arasında yer alan LB Shortbus’ı dinleyen birileriyle henüz yüz yüze tanışma şansım olmadı desem yeridir. LB Shortbus’ın, 2002 tarihli grup ile aynı adı taşıyan Long Beach Shortbus ve 2004 tarihli Flying Ship of Fantasy olmak üzere iki stüdyo albümü bulunuyor.

Daha fazla bilgi almak isteyenleri üzülerek grubun internet sitesine yönlendiremeyeceğim çünkü yok öyle bir site… Myspace sayfaları da pek zengin olmamakla birlikte isterseniz buradan ulaşabilirsiniz.

Long-Beach-Shortbus-Reggae-Punk-Grubu-Skunk

LB Shortbus’ın tarzı öyle herkesin vay süpermiş diyebileceği türden değil. Hele ki kafanız doluysa tahammül etmekte dahi zorlanabileceğinizi düşünüyorum. Ama yine de bir şans verip aşağıdaki videolara göz atmanızda fayda var. Belli mi olur? Belki birkaç defa dinledikten sonra hoşunuza bile gider. Keyifli dinlemeler!

İmajlar: i168.photobucket.com, userserve-ak.last.fm

California Grace – Long Beach Shortbus

Everyone is Beautiful – Long Beach Shortbus

About Ekin Acar

With work experience as a marketing professional for fifteen years, my experience has been in different sectors such as start-up, entertainment, retail, technology and telecommunication companies. This experience provides me with a fundamental understanding of how marketing is successful in different contexts. Moreover, I am passionate about my profession, this passion has led me to be awarded for my work.

No comments yet... Be the first to leave a reply!

Yorum Yaz

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: