Dubrovnik, Split, Mostar ve Karadağ Rehberi

Daha önce Dubrovnik, Split, Mostar ve Karadağ ile detaylı yazılar yazmıştık. Hazır yaz tatili gelmiş ve planlar yapılmaya başlamışken bu yazıları genel bir başlık altında toplayalım dedik. Aşağıdaki linklerden detaylı bir şekilde ulaşabileceğiniz yazılara geçmeden önce kısaca önerimin geç kalmadan buraları gezmeniz olacağını söyleyeyim. Her ne kadar artık Hırvatistan vize istemeye başlamış olsa da çok büyük bir zorluk yaşayacağınızı sanmıyorum. Ayrıca ilk yazıda da okuyabileceğiniz gibi önerim mutlaka araç kiralayın ve Dalmaçya kıyılarını kat edip güzel bir yolculukla Split’e kadar gidin. Mükemmel mimarisiyle Dubrovnik, Osmanlı izlerini her tarafında görebileceğiniz ve lezzetli yiyecekler diyarı Bosna ve Mostar ve son olarak özellikle mükemmel bir doğa harikasının kıyısına kurulmuş şirin bir Karadağ kenti olan Kotor’u gezeceğiniz hoş bir tatil olması dileğiyle. Keyifli okumalar.dubrovnik-eski-kent-surlari-011

Dubrovnik ve Split turu planlayanlara: Nasil gidilir, neler yapilir?: Dubrovnik ve yakın çevresi aynı zamanda eğer planlarsanız Split’e yapacağınız bir yolculuk ve Split hakkında bütün bilgiler burada.

Karadag’a nasil gidilir, nereler gezilir ve ne yenir?: Herceg Novi, Kotor, Kotor Körfezi ve Budva hakkında bilgiler ve güzel fotoğraflara buradan ulaşabilirsiniz.

Mostar gezisinde yapilacaklar, gorulecekler ve yenilecekler…: Bosna Hersek’in güney bölgelerinin en büyük şehri Mostar ve yolunuz üzerinde yer alan Poticel köyü hakkında bilgiler tam olarak burada.

Fotoğraflarla Dubrovnik Eski Kent Surları: Dubrovnik’in tamamı 2 km’yi bulan surlarının üzerinden Dubrovnik manzarasını görmek isteyenler tam olarak bu yazıyı okumalı.

Fotoğraflarla Dubrovnik: Dubrovnik’i surların üzerinden değil sokak aralarından görmek isteyenlerin uğraması gerek yer tam olarak burası.

About Ekin Acar

With work experience as a marketing professional for fifteen years, my experience has been in different sectors such as start-up, entertainment, retail, technology and telecommunication companies. This experience provides me with a fundamental understanding of how marketing is successful in different contexts. Moreover, I am passionate about my profession, this passion has led me to be awarded for my work.

No comments yet... Be the first to leave a reply!

Yorum Yaz

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: